Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
YHR 668 II Yamaha

YHR 668 II Yamaha


Naša cena s DPH:
6 028,00 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
1764

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

F/Bb dvojitý lesní roh

 
Hand-lapped rotary valves and slides
Rotary valves and slides that have been hand-lapped are airtight and have smooth action.
Articulated key levers
Articulated key levers have responsive motion.
 
Hammered and annealed bell
Hammering and annealing are processes so important to the instrument's acoustic characteristics that Yamaha employs computer-controlled equipment to ensure consistently superior sound. Hammering enables bells to have a rich, resonant tone that blends beautifully with other instruments. Annealing is a cooling and heating process that makes it easier to control the acoustics of the instrument.
Cyclical bore
A cyclical bore is a perfectly cylindrical tubing assembly in combination with a conical leadpipe and bell system. This allows for consistent air flow throughout the horn.
Tapered valves
Tapered valves wear for a long time without air leakage.
 
Strong sound

Deep, warm tone colors

Secure note centers

Impeccable intonation
 
Excellent sound in all registers
The combination of the secure high register, strong projection, and quick attack of the Bb horn with the rich, warm timbre of the F horn make the double horn ideal for most playing situations.
Available features
The YHR-668II horn is available in nickel silver (YHR-668NII; both models are available with a detachable bell (YHR-668DII and YHR-668NDII).


Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
7 zákaznikov