Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
SOUNDSATION ALCHEMIX 402FX - mixážní pult

SOUNDSATION ALCHEMIX 402FX - mixážní pult

Bežná cena:
181,10 €

Naša cena s DPH:
162,60 €

ksKatalógové číslo:
12497

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

8 vstupů * 4 mikrofonní vstupy * multiefektový procesor * intuitivní ovládání

SOUNDSATION ALCHEMIX 402FX - řada vysoce kvalitních mixpultů ALCHEMIX od Soundsation vám nabídne skvělé uživatelské vlastnosti, intuitivní ovládání a brilantní efektový procesor. Mikrofonní vstupy disponují ultra tichým předzesilovačem a fantomovým napájením pro kondenzátorové mikrofony. Pulty jsou v hodné pro domácí nahrávací studia, zkušebny, vzdělávací zařízení nebo live performance.

Alechmix 402FX je kompaktní profesionální mixážní pult, který disponuje odolnou a lehkou konstrukcí pro snadný transport. Osmikanálový pult nabízí čtyři vstupy pro mikrofony a hudební nástroje s fantomovým napájením, dva stereo vstupy pro klávesy a dvojici vstupů pro hudební přehrávače, tablety a DJ kontroléry. Pult dále disponuje šestnácti efekty o kvalitě 24bit/48kHz s Tap tempo tlačítkem, sedmipásmovým grafickým ekvalizérem, třípásmovým EQ pro instrumentální kanály, sluchátkovým výstupem a dvěma stereo XLR výstupy pro připojení k dalšímu PA. Integrovaná zvuková karta vám umožní vytvořit si nahrávky o kvalitě 24bit/96kHz, které si přímo uložíte do vašeho PC nabo Mac.

specifikace

počet vstupů

8

počet mikrofonních vstupů
4

ekvalizer
3 pásma

efekt
multiefektový procesor Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
2 zákaznikov