Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
ROLAND JUNO DS61 - syntezátor

ROLAND JUNO DS61 - syntezátor

Bežná cena:
759,60 €

Naša cena s DPH:
663,60 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
11405

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

syntetizátor JUNO-DS 61 * 61 kláves * 1200 zvuků + 30 bicích kitů * Polyfonie: 128 * USB to HOST * USB to Device * sekvencer * výstup na sluchátka

 

JUNO DS 61 je připraven pro každé hraní - s hmotností 5,3 kg a nepříliš velkými rozměry umožňuje umělci rychlý přesun, plus možnost napájení na baterie přidává na použitelnosti - můžete hrát i na ulicích, připojit mikrofon a vytvářet nejzajímavější vokály.

 

Důležité je zmínit, že je synťák vybaven 1200 nástroji + 30 bicích souprav a velkými možnostmi úprav výsledných zvuků. I začátečník si najde rychlou cestu ke svým oblíbeným nástrojům a může je přetvořit na úplně nové zvuky vrstvením, efetky atp. Zvukovou banku můžete rozšířit o dalších 256 zvuků EXP - které se dají stáhnout na stránkách rolandu, nebo vlastními .wav soubory.

 

Klaviatura
61 kláves
dynamika úhozu

 

Zvuk

1200 zvuků + 30 bicích kitů

128 hlasá polyfonie

uložených skladeb  64

 

Uživatelská paměť

Patches / zvuků: 256
bicích kitů: 8
nahrávek: 128
oblíbených: 100

 

technické specifikace

rozměry 1008 x 300 x 97 mm

hmotnost 5,3 KgCeny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
15 zákaznikov