Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Korg EC5

Korg EC5


Naša cena s DPH:
73,00 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
1457

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Multifunkčný, 5-násobný nožný prepínač pre Pa 80, Pa 800, Pa1X / Pro, Pa2X Pro.

 

O značke Korg Corporation:

Korg Corp. je japonský výrobca elektronických hudobných nástrojov, audio procesorov, gitarových efektových pedálov, záznamových zariadení a ďalšieho hudobného príslušenstva. Pod značkou Vox vyrába zosilovače a elektrické gitary. Spoločnosť bola založená v roku 1962 v Japonsku Tsutomom Kato a Tadashi Osanai. Korg bol pôvodne známy ako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. 

S prvým produktom prišla firma už v roku 1963. Išlo o elektro-mechanické rytmické zariadenie zvané Donca Matic DA-20. Veľmi skoro prišla vďaka jeho úspechu na trh tranzistorová verzia. V roku 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inžiniera a nadšenca pre elektronické klávesy. Ten sa vrátil po 18tich mesiacoch s prvým prototypom orgánu, ktoré dostali názov Korg, ktorý vznikol zložením iniciál zakladateľa spoločnosti a písmen ORG, odkazujúce na ORGan. Korg čoskoro objavil veľkú medzeru na trhu v podobe nedostatku sériovo vyrábaných syntezátorov. Prvou lastovičkou bol v roku 1973 predstavený miniKORG. Korg sa sústredil od počiatku na jednoducho dostupné nástroje pre hudobných fanúšikov a drahé modulárne systémy. V osemdesiatych rokoch začal s vývojom digitálnych pián. Prvý model, Korg M1 prišiel na trh v roku 1988. Úspech tejto prevratnej koncepcie spečatilo viac ako 250.000 predaných kusov. Ďalšie milníky technológie predstavuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005).
V roku 1989 nastupuje ku Korgu tým designérov, ktorí odišli z Yamahy. Obe spoločnosti boli v histórii vzájomne veľmi previazané, a to aj podielovo. Definitívne sa od Yamahy odlúčil Korg v roku 1993. V roku 1992 firma kúpila britský Vox, jednotku na poli gitarovej technológie. Korg je taktiež po desaťročie výhradným distribútorom produktov zostilovačov Marshall pre americký trh.

 Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
0 zákaznikov