Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
ESTEVE ELEC (cedr) - klasická kytara se snímačem

ESTEVE ELEC (cedr) - klasická kytara se snímačem


Naša cena s DPH:
1 823,60 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
1672

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

celomasivní klasická kytara se snímačem * užší stavba těla * přední deska cedr * zadní deska a luby palisandr * krk cedr nebo Samanquila s ebenovou výztuhou * hmatník eben * snímač Fishman Prefix Pro Blend

ESTEVE 3ECE - celomasivní klasická kytara s vestavěným snímačem. Na výrobu kytary jsou použity nejkvalitnější materiály, což se projevuje v samotném zvuku nástroje. Kytara má užší stavbu těla než standardní španělské kytary a také je opatřena velmi praktickým výkrojem pro pohodlné hraní ve vysokých polohách. Na přední desku byl použit masivní cedr, na zadní desku a luby pak masivní indický palisandr. Materiál krku je volitelný mezi cedrem a Samanquilou a je zpevněn ebenovou výztuhou. Hmatník je ebenový. V nástroji je vestavěný špičkový snímač Fishman Prefix Pro Blend. Přesné ladící mechaniky otevřeného typu zaručí precisní ladění, pozlacený povrch a perleťové knoflíky podtrhují celkový exklusivní vzhled nástroje. Lakování je provedeno nitrocelulozovým lakem čirého odstínu.

specifikace

typ

klasická kytara (španělská), užší tělo

přední deska
cedr

zadní deska a luby 
indický palisandr

krk
cedr nebo Samanquila s ebenovou výztuhou

hmatník
eben

elektronika
Fishman Prefix Pro Blend

ladící mechaniky 
otevřené, pozlacené

povrchová úprava
nitrocelulozový lak, čirý
 

 Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
2 zákaznikov