Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
ESTEVE 7 CE (smrk) - klasická kytara se snímačem

ESTEVE 7 CE (smrk) - klasická kytara se snímačem

Bežná cena:
777,40 €

Naša cena s DPH:
681,10 €

ksKatalógové číslo:
12504

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

klasická kytara se snímačem * přední deska smrk * zadní deska a luby palisandr * krk Samanquila nebo Okume * hmatník palisandr * snímač Fishman Matrix * předzesilovač Fishman Prefix Pro Blend

ESTEVE 7 CE - klasická kytara s inegrovaným snímačem a výkrojem pro pohodlné hraní ve vysokých polohách. Přední deska je smrková, zadní deska a luby palisandrové. Materiál krku lze volit mezi Samanquilou a Okume. Krk je osazen palisandrovým hmatníkem. Nástroj má vestavěný snímač Fishman Matrix s předzesilovačem Prefix Pro Blend. Ladící mechaniky jsou standardní, pozlacené s perleťovými knoflíky. K povrchové úpravě kytary je použit polyurethanový lak v čirém odstínu.

specifikace

typ

klasická kytara (španělská)

přední deska
smrk

zadní deska a luby
palisandr

krk
Samanquila nebo Okume

hmatník
palisandr

elektronika
snímač - Fishman Matrix
předzesilovač - Fishman Prefix Pro Bland

ladící mechaniky
otevřené, pozlacené

povrchová úprava
polyurethanový, čirý lak Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
3 zákaznikov