Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort Earth 70 12 OP - dvanásť-strunová gitara

Cort Earth 70 12 OP - dvanásť-strunová gitara


Naša cena s DPH:
303,70 €

ks

dostupnosť na otázku
u dodávateľa


Katalógové číslo:
2512

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Dvanásť-strunová akustická gitara s masívnou smrekovou prednou doskou * zadná doska, luby a krk mahagón * hmatník palisander * mechanika niklová


Cort Earth 70 12NS je nástroj veľmi obľúbenej rady gitár Earth. Táto rada akustických gitár bola špeciálne navrhnutá pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov s vysokými nárokmi na zvuk. Napriek tomu, že sú nástroje Cort Earth cenovo veľmi dostupné, sú preslávené svojim kvalitným spracovaním, použitými materiálmi a najmä zvukovými parametrami. I to je dôvodom, prečo sa jedná medzi hudobníkmi o najobľúbenejšiu a najpoužívanejšiu radu westernových gitár Cort. Ani táto 12-strunová gitara nie je výnimkou, keďže v tejto cenovej relácii dostanete gitaru s masívnou prednou doskou. Tá dáva gitare silný a pevný zvuk. A taktiež vďaka lubom a zadnej doske z kvalitného mahagónového dreva a palisandrovej kobylke, ktorá verne prenáša vibrácie strún do tela gitary, bude Vaša hra dostatočne hlasná aj vo väčšej skupine či pri táboráku. Mahagónový krk je osadený preslávenou mechanikou Die-cast, ktorá je u Cort Earth 70 12 OP v mini prevedení, aby sa na hlavu gitary zmestilo všetkých 12 kolíkov. Od výrobcu je gitara osadená americkými strunami D´Addario. Gitary rady Earth Vám odporúčame v prípade, že hľadáte kvalitný nástroj s dobrým zvukom za perfektnú cenu. 


Špecifikácie: Cort Earth 70 12 OP

 telo  dreadnaught
 vrchná doska  masívny smrek
 zadná doska  mahagón
 luby  mahagón
 krk  mahagón, "C" prehnutie
 hmatník  palisander
 kobylka  palisander
 stupnice  25.3" (643mm)
 mechanika  Mini die-cast niklová/čierne knoby
 farba  natural satin
 lemovanie  slonova kosť
 struny  D'Addario USA


O značke Cort:

Cort je americká firma vyrábajúca v Ázii elektrické gitary, akustické gitary a elekrické basgitary od roku 1973. Stratégiou firmy je vyrábať vysoko kvalitné gitary za priateľné ceny. Cort je jedným z najväčších výrobcov gitár na svete (ročne vyrobí približne milión gitár) a vyrába taktiež gitary pre iné značky, napríklad Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort sa zaslúžil američan Jack Westheimer, ktorý sa, ako jeden z prvých, zaujímal o ázijskú produkciu gitár. Meno firmy vzniklo skrátením mena Cortez, značky akustických gitár.  
 


Parametre

Parameter Popis
tělo Dreadnought
struny kovové 11'
přední deska smrk masiv
zadní deska mahagon vrstvený
luby mahagon vrstvený
krk mahagon tmavý
hmatník palisandr tmavý
barva natural
lak matný
mechanika barva stříbrná, olejová, zapouzdřená
kobylka palisandr tmavý
celková délka v mm 1062
menzura v mm 665
délka těla v mm 510
šířka v nejširším místě v mm 400
šířka ve vybrání těla v mm 280
šířka užší části těla v mm 297
hloubka těla v mm 125
kobylkový pražec šířka v mm 71
nutlý pražec šířka v mm 48
počet pražců 20
ladění E e' A a d d' g g' h h e' e'

Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
6 zákaznikov