Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort Earth 70 12 OP - dvanásť-strunová gitara

Cort Earth 70 12 OP - dvanásť-strunová gitara


Naša cena s DPH:
291,60 €

ks

dostupnosť na otázku
u dodávateľa


Katalógové číslo:
1034

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Dvanásť-strunová akustická gitara s masívnou smrekovou prednou doskou * zadná doska, luby a krk mahagón * hmatník palisander * mechanika niklová


Cort Earth 70 12NS je nástroj veľmi obľúbenej rady gitár Earth. Táto rada akustických gitár bola špeciálne navrhnutá pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov s vysokými nárokmi na zvuk. Napriek tomu, že sú nástroje Cort Earth cenovo veľmi dostupné, sú preslávené svojim kvalitným spracovaním, použitými materiálmi a najmä zvukovými parametrami. I to je dôvodom, prečo sa jedná medzi hudobníkmi o najobľúbenejšiu a najpoužívanejšiu radu westernových gitár Cort. Ani táto 12-strunová gitara nie je výnimkou, keďže v tejto cenovej relácii dostanete gitaru s masívnou prednou doskou. Tá dáva gitare silný a pevný zvuk. A taktiež vďaka lubom a zadnej doske z kvalitného mahagónového dreva a palisandrovej kobylke, ktorá verne prenáša vibrácie strún do tela gitary, bude Vaša hra dostatočne hlasná aj vo väčšej skupine či pri táboráku. Mahagónový krk je osadený preslávenou mechanikou Die-cast, ktorá je u Cort Earth 70 12 OP v mini prevedení, aby sa na hlavu gitary zmestilo všetkých 12 kolíkov. Od výrobcu je gitara osadená americkými strunami D´Addario. Gitary rady Earth Vám odporúčame v prípade, že hľadáte kvalitný nástroj s dobrým zvukom za perfektnú cenu. 


Špecifikácie: Cort Earth 70 12 OP

 telo  dreadnaught
 vrchná doska  masívny smrek
 zadná doska  mahagón
 luby  mahagón
 krk  mahagón, "C" prehnutie
 hmatník  palisander
 kobylka  palisander
 stupnice  25.3" (643mm)
 mechanika  Mini die-cast niklová/čierne knoby
 farba  natural satin
 lemovanie  slonova kosť
 struny  D'Addario USA


O značke Cort:

Cort je americká firma vyrábajúca v Ázii elektrické gitary, akustické gitary a elekrické basgitary od roku 1973. Stratégiou firmy je vyrábať vysoko kvalitné gitary za priateľné ceny. Cort je jedným z najväčších výrobcov gitár na svete (ročne vyrobí približne milión gitár) a vyrába taktiež gitary pre iné značky, napríklad Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort sa zaslúžil američan Jack Westheimer, ktorý sa, ako jeden z prvých, zaujímal o ázijskú produkciu gitár. Meno firmy vzniklo skrátením mena Cortez, značky akustických gitár.  
 


Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
1 zákaznikov