Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort Earth 100 NS - akustická gitara

Cort Earth 100 NS - akustická gitara


Naša cena s DPH:
254,40 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
1021

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Akustická gitara rady Earth s masivnou prednou doskou * vrchná doska masívny smrek * luby, zadná doska mahagon * krk mahagon * mechanika niklová s čiernymi knobmi

CORT EARTH 100 NS


Popis: Cort Earth 100 NS

Akustická gitara s masivnou prednou doskou. Ide o jeden z najobľúbenejších modelov akustických gitár značky Cort. Masívna predná doska a kvalitné materiály a prevedenie dodávajú nástroju pevný a výrazný tón. Cort Earth 100 NS je perfektným riešením pre začínajúcich hráčov a ľahko pokročilých gitaristov, a to najmä svojou cenovou dostupnosťou a naozaj precíznym spracovanim. Rada akustických gitár Earth sa vďaka svojmu zvuku stala najvyhľadávanejším sortimentom amatérskych hráčov, ktorých uspokojí najmä jej hlasný prejav a príjemné ovládanie. Svoje vynikajúce parametre dosahuje gitara vďaka masívnej smrekovej doske a mahagónovým lubom a zadnej doske. Mahagonový krk s palisandrovým hmatníkom padnú do ruky a príjemný dohmat zjednoduší dlhšie hranie. Ladenie gitary je jednoduché a stabilné vďaka Die-cast mechanike, ktorá je vybavená čiernymi knobmi. Cort Earth 100 NS je výbornou voľbou pre tých, ktorí chcú silne a presne hrajúci nástroj za výbornú cenu. 


Gitara je dodávaná v natural satin prevedení.

Špecifikácie: Cort Earth 100 NS

 telo  dreadnaught
 vrchná doska  masívny smrek
 zadná doska  mahagon
 luby  mahagon
 krk  mahagon, "C" prehnutie
 hmatník  palisander
 kobylka  palisander
 stupnice  25.3" (643mm)
 mechanika  Die cast niklová/čierne knoby
 farba  natural satin
 lemovanie  slonová kosť
 struny  D'Addario USA


O značke Cort:

Cort je americká firma vyrábajúca v Ázii elektrické gitary, akustické gitary a elekrické basgitary od roku 1973. Stratégiou firmy je vyrábať vysoko kvalitné gitary za priateľné ceny. Cort je jedným z najväčších výrobcov gitár na svete (ročne vyrobí približne milión gitár) a vyrába taktiež gitary pre iné značky, napríklad Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort sa zaslúžil američan Jack Westheimer, ktorý sa, ako jeden z prvých, zaujímal o ázijskú produkciu gitár. Meno firmy vzniklo skrátením mena Cortez, značky akustických gitár.   
 


Infolinka zdarma
0800 135 332

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
7 zákaznikov