Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
CASIO CT-S300 - klávesy s dynamikou

CASIO CT-S300 - klávesy s dynamikou

Bežná cena:
199,60 €

Naša cena s DPH:
177,40 €

ksKatalógové číslo:
12524

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

61 kláves * dynamika úhozu * intuitivní ovládání * nízká hmotnost * zábavný režim Dance Music * integrované madlo v nástroji

CASIO CT-S300 - nový model kláves od renomované značky Casio reprezentuje produktovou řadu Casiotone. Nástroje s tímto označením spojuje velice přívětivé uživatelské ovládání, pestrá nabídka zvukových rejstříků a doprovodů a v neposlední řadě maximálně praktický design.

CASIO CT-S300 je klávesový nástroj s 61 standardními klávesami jejichž reakci na úhoz lze nastavit ve dvou úrovních citlivosti. Zvuk nástroje lze přikrášlit jedním z 10 přednastavených Reverb efektů. Dále pak můžete využít 400 zvukových rejstříků nebo automatického doprovodu se 77 rytmy. S dalších velmi praktických funkcí je vestavěný metronom, transpozice (ladění) a konektor pro MIdi připojení. Veškeré informace o nastavení se zobrazují na přehledném displayi.

Nástroj je vybaven režimem Dance Music, s jehož pomocí i naprostý začátečník ovládne hraní moderních tanečníich stylů. Režim obsahuje 50 hudebních vzorů a nepřeberné množství hlasových efektů. Ozvučení obstarávají dva reproduktory každý o výkonu 2,5W, na zadní straně nástroje naleznete Aux vstup pro mikrofon (režim Dance Music)/ hudební přehrávač, sluchátkový výstup a konektor pro připojení sustain pedálu. Klávesy jsou plně kompatibilní s aplikací Chordana, kterou lze zdarma stáhnout z Google Play nebo z Appstoru. Součást balení je napájecí adaptér.

specifikace

počet kláves

61

dynamika
ano

automatické doprovody
ano

výukový systém 
ano

polyfonie
32

počet zvuků
400

výkon reproduktorů
5W

konektory
USB to Host, USB MIdi, sluchátka, Aux, sustain pedál

hmotnost 
3,3 kg

obsah balení
klávesy CT-S300, napájecí adaptér

 


 Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
4 zákaznikov