Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
YAMAHA YDP 142C - svetlá čerešňa

YAMAHA YDP 142C - svetlá čerešňa

Bežná cena:
853,40 €

Naša cena s DPH:
668,80 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
8266

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

farba svetlá čerešňa * 88 kláves * kladivková mechanika GHS * 3 pedále * 10 zvukov PureCF Sound Engine * polyfónia 128 hlasov * reverb, dual * 50 klavírnych skladieb * metronóm * nahrávanie* 2 výstupy na slúchadlá

 

Yamaha YDP 142 C Arius

 

3 roky záruka
plná podpora - opýtajte sa na tento nástroj
bonus - klavírny utierka na klaviatúru z mikrovlákienYamaha YDP 142 C Arius - digitálne piano, ktoré znie ako akustický klavír. Ak hľadáte náhradu za pianíno, tento nástroj vás prekvapí svojím autentickým zvukom a dobrou klavírnou klaviatúrou. V pomere cena/výkon pri zvuku a v klavírnom dojme prevažuje nad obstarávacími nákladmi.


 

Digitálne piano Yamaha YDP 142 má navzorkované zvuky z koncertného krídla Yamaha technológiou PureCF Sound Engine. Ostatné zvuky sú nasamplované zo špičkových nástrojov nielen značky Yamaha (varhany, čembalo a ďalšie).
 

Klaviatúra triedy Graded Hammer Standard (GHS) prináša ľahký pocit z hry a umožňuje jednoduchý prechod na akustické piano napr. v hudobnej škole či v koncertnej sále.

 

Špecifikácia:

farba
svetlá čerešňa


 

zvuky
10 zvukov technológie PureCF Sound Engine
128-hlasová polyfónia

efekty
Reverb
Damper resonance
Intelligent Acoustic Control

rekordér
2 stopy
Standard MIDI File (SMF) Format 0

 

ozvučenie
2x 6W


pamäť pre záznam
Jedna pieseň cca. 100 KB; Nahrávanie skladieb z počítača: až 10 skladieb; Celková maximálna veľkosť cca. 900 KB

obsah balenia:
Yamaha YDP 142 R
Kniha s 50 skladbami
Adaptér PA 150
Český manuál
Cudzojazyčný manuál

 

bonus: klavírna utierka z mikrovlákien na čistenie klaviatúry
CF Sound Engine prináša reálny zvuk koncertného krídla Yamaha. Tento záznam obsahuje množstvo dynamických úrovní od pianissima až po fortissimo, takže si môžete vychutnať jemné dotyky mäkkých pasáží alebo čistú silu mohutnosti akordov.


 

Graded Hammer Standard imituje ťažší dotyk na nízkych tónoch a ľahšiu odozvu vo vyšších tónoch tak, ako to má dobrý klavír.

 

V nastavení môžete vyberať z troch citlivostí klaviatúry alebo citlivosť vypnúť (pre varhany, čembalo a pod.) Na korigovanie citlivosti slúži Acoustic Optimizer, ktorý koriguje akustický tok a riadi rezonanciu a tým obohacuje celkový zvuk o plnosť.

 

Hranie so slúchadlami

Pre hru večer môžete využiť slúchadlové výstupy a púšťať si zvuk do slúchadiel bez toho, aby vás niekto počul. Piano má výstupy pre dvoje slúchadla, ktoré vám umožnia hrať štvorručné skladby s druhým klaviristom. 

Nahrávanie

Piano má 2-stopový rekordér, takže nahrávať môžete až do dvoch stop. Rekordér môžete využiť taktiež k precvičovaniu každej ruky zvlášť, kedy si jednu ruku púšťate zo záznamu a druhou živo dohrávate.

 

USB TO HOST

Yamahu YDP 142 bez problémov pripojíte ku každému PC. Nástroj tak  môže komunikovať s najrôznejšími aplikáciami. Týmto spôsobom môžete využívať napr. notačné programy pre zápis a prehrávanie nôt, môžete nahrávať zvukové stopy do softwarových sekvencerov a využiť zvukové banky a aranžéry vo vašom PC.


 


Ďalšie farebné varianty:Yamaha YDP 142B - čierny mat
Yamaha YDP 142 R  - tmavý palisander
 

O značke Yamaha:

V roku 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje prvé piano, aby sa o desať rokov neskôr stal prvým prezidentom japonskej firmy Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej neskôr vyrástla Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Za viac než sto rokov, počas ktorých vyrába piana a varhany, si vydobyla špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov, ktorým zostáva verných mnoho koncertných majstrov aj nadšencov doma i vo svete. Dychové, strunové, perkusné, ale aj elektronické nástroje Yamaha je možno vidieť na mnohých rockových, popových aj jazzových koncertoch. Celkový prístup spoločnosti k hudbe je zrejmý z faktu, že vyrába nielen hudobné nástroje, ale taktiež hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. Nadácia Yamaha Music Foundation bola založená v roku 1966 a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
1 zákaznikov