Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Yamaha PSR E343

Yamaha PSR E343

Bežná cena:
241,90 €

Naša cena s DPH:
171,90 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
8366

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

61 dynamických klávesov * stereo vzorkovanie AWM * Ultra Wide Stereo * funkcia Melody Supressor * polyfónia 32 hlasov * 550 zvukov * 106 doprovodov * 100 demoskladieb * One Touch Setting * tlačidlo Portable Grand * výukový systém YES * USB * AUX IN

Yamaha PSR E343
prenosné klávesy
 
Yamaha PSR E343 sú základným modelom kláves s dynamikou od firmy Yamaha. Ide o ideálny nástroj pre začínajúcich hráčov, menšie kapely, prvý výukový nástroj pre deti, ako doprovod a výuku na základných, stredných a umeleckých školách, ako MIDI controler do štúdia alebo ako ideálny doplnok domácnosti pre cvičenie, skladanie hudby a zábavu.
 
Yamaha PSR E343 je úplnou novinkou od spoločnosti Yamaha. Ide o vylepšený model PSR E333, z ktorého preberá väčšinu výbavy a pridáva niekoľko podstatných vylepšení:

Jedným z nich je osadenie nástroja AUX IN vstupom, vďaka ktorému je možné s nástrojom prepojiť ľubovoľné prehrávacie zariadenie a hrať tak s vašimi doprovodmi, alebo len tak prehrávať hudbu cez integrované ozvučenie nástroja.

Ďalším podstatným vylepšením je použitie unikátnej a sofistikovanej funkcie Melody Supressor. Táto funkcia umožňujem po pripojení prehrávača cez AUX IN vstup hrať s vašimi obľúbenými interpretmi s tým, že pri zapnutí funkcie nástroj potlačí hlavnú melodickú linku.

U Yamaha PSR E343 došlo k obohateniu zvukovej banky o množstvo zvukov, ktorých je momentálne k dispozícii 550.

Fukcia Ultra Wide Stereo. Jej zapnutím si budete môcť užiť naozaj realistický a široký stereo zvuk. Vďaka možnosti nastavenia tohto efektu si môžete určiť presné parametre sterea. Pri hraní cez dva 2,5W reproduktory alebo cez slúchadlá určite oceníte zvukové kvality PSR E343.

Yamaha PSR E343 ponúka možnosť obohatenia pripojením iPhone/iPad/iPod touch. K pripojeniu je nutné voliteľné rozhranie i-UX 1.

 
Technická špecifikácia: Yamaha PSR E343

Klaviatúra:
- 61 klávesov
- dynamika úderu

Zvuk:
- stereo vzorkovanie AWM
- 32 hlasová polyfónia
- 550 zvukových registrov
- 136 doprovodov
- efekty: reverb (9 typogv), chorus (4 typy)
- režimy: layer (dual), split

Skladby:
- 102 demoskladieb
- hudobná databáza: 100 skladieb
- sekvencér: 2 stopy na 5 skladieb

Ďalšie funkcie:
- metronóm: tempo 11 -280
- transpozícia: -12 až 0, 0 až +12
- ladenie
- nahrávanie, playback: formát SMF
- One Touch Setting
- tlačidlo Portable Grand
- Ultra Wide Stereo
- výukový systém YES (Yamaha Education Suite): posluch, časovanie, čakanie, slovník akordov

Reproduktory:
- veľkosť: 2 x 12 cm
- výkon: 2,5 W x 2,5 W

Ovládanie:
- LCD displej: veľkosť - 92 x 32 mm; podsvietenie

Pamäť:
- interná: 1,7 MB - 10 000 nôt (melody tracks), 5 500 nôt (chord tracks)

Konektory:
- vstup pre sustain pedál
- výstup pre slúchadlá
- USB TO HOST
- AUX IN
- DC IN 12 V

Spotreba energie:
- 8 Wattov

Napájanie:
- sieťový adaptér: PA-3C/PA-130
- batérie: 6 x AA/LR6/ekvivalentné

Rozmery a hmotnosť:
- rozmery: 945 x 121 x 368 mm
- hmotnosť: 4,4 kg

Prevedenie:
- čierna farba


Obsah balenia:

- Yamaha PSR E343
- notový pult
- návod v češtine a ďalších cudzích jazykoch
- sieťový adaptér Yamaha PA-130

O značke Yamaha:
Meno dal firme Torakusu Yamaha, ktorý postavil svoje prvé piano v roku 1887. O desať rokov neskôr sa stal prvým prezidentom japonskej spoločnosti Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej sa neskôr stala Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Už viac ako sto rokov vyrába piana a varhany a za tento čas získala špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov. Menu Yamaha zostávajú verní nielen nadšení muzikanti, ale predovšetkým mnohí koncertní majstri doma aj vo svete. Dychové, strunové, perkusné ale aj elektronické nástroje značky Yamaha môžete vidieť na mnohých festivaloch a koncertoch všetkých druhov a žánrov, rockových, popových aj jazzových. Spoločnosť Yamaha taktiež hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. V roku 1966 bola založená Nadácia Yamaha Music Foundation a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.

 Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka