Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Yamaha PA 212 VQM

Yamaha PA 212 VQM


Naša cena s DPH:
381,80 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
5915

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Elektrická gitara * séria Pacifica

 

Yamaha 212 VQM

Elektrická gitara Yamaha PA 212 VQM zo série Pacifica, tvar Stratocaster.

Technické špecifikácie:

série: Pacifica
telo: jelša
krk: javor
hmatník: palisander
snímače: 2x Alnico V Single, 1x Alnico V Humbucker

Obsah balenia:
Yamaha PA 212 VQM

 

O rade Pacifica:

Jedna z najlepších elektrických gitár, ktorá sa objavila v poslednej dekáde Yamaha Pacifica je medzi hudobníkmi dobre známa pre svoj príjemný zvuk a výbornú hrateľnosť. 
Séria Pacifica ponúka komfortne tvarované telo, skrutkovaný krk, tremolo vo Vintage štýle a 5-polohový prepínač snímačov, ktorý poskytuje z univerzálnej kombinácie osadenia HB-SC-SC širokú škálu zvukových farieb, vhodnú pre čisté aj skreslené zvuky a sólovú i doprovodnú hru.

O značke Yamaha:

V roku 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje prvé piáno aby sa o desať rokov neskôr stal prvým prezidentom japonskej Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej neskôr vyrástla Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Za viac ako sto rokov, čo vyrába piana a orgány, si spoločnosť vydobyla špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov, ktorým ostáva verných mnoho koncertných majstrov i nadšencov doma i vo svete. Dychové, strunové, perkusné ale aj elektronické nástroje značky Yamaha je možné vidieť na mnohých rockových, popových i džezových koncertoch. Celkový prístup spoločnosti k hudbe je zrejmý z faktu, že nielen vyrába hudobné nástroje, ale aj hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. Nadácia Yamaha Music Foundation bola založená v r. 1966 a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.

 

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
12 zákaznikov