Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Yamaha CLP 535 WH - digitálne piano

Yamaha CLP 535 WH - digitálne piano

Bežná cena:
1 476,20 €

Naša cena s DPH:
1 357,40 €

ksKatalógové číslo:
8524

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

kladivková mechanika GH3X * 256 hlasová polyfónia * 34 zvukových registrov * efekty * metronóm * realistický klavírny zvuk * USB * biela farba

 
Yamaha CLP535 je nový nástroj rady Clavinova, ktorý prináša veľké množstvo zvukových a technických noviniek a vylepšení. Vývoj tohto digitálneho piana bol ako vždy zameraný na dokonalý a verný klavírny zvuk a autentický pocit z hry. Základom kvalitného digitálneho piana je jeho zvuk. Yamaha do modelu CLP-535 nasamplovala zvuky z klavírov Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial. Vďaka tomu máte možnosť vybrať si zvuk z dvoch majstrovských nástrojov a zvoliť si farbu tónu a výraz, ktorý sa vám práve bude hodiť. Okrem dokonalého a prirodzeného zvuku je druhou zásadnou zložkou perfektná klaviatúra. Yamaha inovovala svoju prémiovú klaviatúru GH3. Klaviatúra s označením GH3X pomocou escapementu a jedinečnej konštrukcie verne napodobňuje klasickú klavírnu mechaniku. O dokonalý požitok z hry sa stará aj vynikajúce ozvučenie a prepracované funkcie ako Intelligent Acoustic Control a Acoustic Optimizer. Tie zaručujú dokonalý zvukový prejav pre všetkých úrovniach hlasitosti. Výhodou digitálneho nástroja je možnosť jednoduchého nahrávania vlastnej hry, zabudovaný metronóm, výukové skladby a možnosť využiť aj ďalšie zvukové registre. Yamaha CLP 535 je digitálny klavír, ktorý nadchne dokonalým zvukom a širokými možnosťami uplatnenia začínajúcich aj veľmi pokročilých hudobníkov.

Špecifikácia Yamaha CLP 535:

Klaviatúra:
- 88 vyvážených kláves
- kladivková mechanika GH3X (Graded Hammer 3X)
- povrch kláves z umelej slonoviny
- escapement

Pedále:
- 3: sustain, sostenuto, soft
- funkcia Half Pedal

Displej:
- Full dot LCD

Zvuk:
- samplovaný z Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
- Key-off samples
- String Resonance
- Smooth Release
- Damper Resonance
- 256 hlasová polyfónia
- 34 zvukových registrov

Efekty:
- Reverb 6
- Chorus 3
- Brilliance 7
- Master effect 12
- Intelligent Acoustic Control (IAC)
- režimy: layers/dual
- Split

Skladby:
- 50 pianových, 18 pre ostatné zvuky, 303 výukových
- sekvencér: 250 skladieb / 16 stop
 
Ďalšie funkcie:
- USB nahrávanie (WAW)
- metronóm
- transpozícia
- tuning, Scale type

Reproduktory:
- veľkosť: 2 x 16cm
- výkon: 2 x 30 W
- Acoustic Optimizer

Konektory:
- USB To Host
- USB To Device
- AUX IN
- AUX OUT
- MIDI in, out, thru
- 2 x Jack 6.3 (slúchadlá)

Pamäť:
- interná: cca 1,5MB
- externá USB flash pamäť

Spotreba energie:
- 20 W

Rozmery a hmotnosť:
- rozmery: 1461 x 927 x 459 mm
- hmotnosť: 58 kg

Prevedenie:
- biela farba


O značke Yamaha
 
V roku 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje prvé piano, aby sa o desať rokov neskôr stal prvým prezidentom japonskej firmy Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej neskôr vyrástla Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Za viac než sto rokov, počas ktorých vyrába piana a varhany, si vydobyla špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov, ktorým zostáva verných mnoho koncertných majstrov aj nadšencov doma i vo svete. Dychové, strunové, perkusné, ale aj elektronické nástroje Yamaha je možno vidieť na mnohých rockových, popových aj jazzových koncertoch. Celkový prístup spoločnosti k hudbe je zrejmý z faktu, že vyrába nielen hudobné nástroje, ale taktiež hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. Nadácia Yamaha Music Foundation bola založená v roku 1966 a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.


Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
1 zákaznikov