Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Yamaha ac3m

Yamaha ac3m


Naša cena s DPH:
790,00 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
5878

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Yamaha AC3M Natural * elektroakustická gitara * séria A

Yamaha ac3m

 

Elektroakustické gitary Yamaha série A ponúkajú nový vzhľad aj zvuk. Sú vhodné ako na živé vystúpenia, tak aj pre štúdiové nahrávky - a to ako po zapojení, tak aj unplugged. Majú skvelú hrateľnosť a zvuk.

Technické špecifikácie:

Série:
A

 

Materiály:
vrchní deska - masív - smrek Sitka
luby - masivny mahagon
spodný doska - masívny mahagon
hmatník - eben
kobylka - eben

Nultý pražec:
43mm

Menzúra:
650mm

Snímač:
System 63 SRT

Obsah balenia:
Yamaha ac3m
Návod
Puzdro

O Yamaha ac3m:

Yamaha ac3m je celomasívna gitara (zadná doska a luby z mahagonu, horná doska z ručne vyberaného prémiového smreku Sitka). Originálny štýl koncertnej veľkosti tela Yamaha dokonale dopĺňa vlajková loď medzi systémami snímačov a predzosilňovačov (System 63 SRT) pre čo najprirodzenejší zvuk s vynikajúcou odozvou. 

O značke Yamaha

 

V roku 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje prvé piáno aby sa o desať rokov neskôr stal prvým prezidentom japonskej Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej neskôr vyrástla Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Za viac ako sto rokov, čo vyrába piána a varhany, si spoločnosť vydobyla špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov, ktorým ostáva verných mnoho koncertných majstrov i nadšencov doma i vo svete. Dychové, strunové, perkusné ale aj elektronické nástroje značky Yamaha je možné vidieť na mnohých rockových, popových i džezových koncertoch. Celkový prístup spoločnosti k hudbe je zrejmý z faktu, že nielen vyrába hudobné nástroje, ale aj hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. Nadácia Yamaha Music Foundation bola založená v r. 1966 a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
11 zákaznikov