Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Warwick RCL 30365 D6 - mikrofonový kabel XLR M/F

Warwick RCL 30365 D6 - mikrofonový kabel XLR M/F


Naša cena s DPH:
13,70 €

ksKatalógové číslo:
6867

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

mikrofonový kabel * 15 m * XLR * samička/sameček * kódovací barevné kroužky

Warwick RCL 30365 D6

 

Velice kvalitní mikrofonový kabel od společnosti Warwick. Tloušťka kabelu je 6 mm. Na jednom konci je XLR samička a na druhé XLR sameček. U tohoto typu kabelů výrobce přidává plastové barevné rozlišovací kroužky. Díky nim máte možnost jedoduše rozlišovat kabely.


Warwick RCL 30365 D6 - technická specifikace:

Typ:
Mikrofonový kabel

Konektory:
2x XLR, sameček/samička (M/F)

Délka:
15 m

Tloušťka kabelu:
6 mm


O značce Warwick

 

 

 

Společnost Warwick je průkopníkem v používání inovací a nejmodernějších technologií při výrobě kytar a strun. Propojuje dohromady časem prověřené řemeslné techniky ruční výroby s nejnovějšími poznatky a mechanizací. Firma Warwick byla založena v roce 1982 a od té doby se stala jedním z nejváženějších výrobců basových strun na světě. V roce 1995 společnost přesídlila své ústředí do města Markneukirchen v Německu, aby zužitkovala místní tradici výroby hudebních nástrojů. S produkty, vyrobenými v Markneukirchenu, se dnes můžete setkat na koncertních pódiích a v orchestrech po celém světě. Výrobky značky Warwick nemají z hlediska kvality ve světě konkurenci.

 

 

 

 

 

 Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
32 zákaznikov