Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Truwer DP 180 - ozvučná dřívka 25cm

Truwer DP 180 - ozvučná dřívka 25cm

Bežná cena:
4,40 €

Naša cena s DPH:
2,70 €

ks

ihneď k odberu 7 a více ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
12862

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

ozvučná dřívka * 25cm * provedení natural * dřevo dub

Ozvučná dřívka Truwer DP 180 Claves jsou ideálním rytmickým nástrojem pro malé předškolní děti. Hra na ně rozvíjí rytmické myšlení a může být prvním seznámením s hudebním nástrojem. Dřívka se těž hodí jako doprovodný nástroj pro akustická vystoupení (zpěváci, flétnové soubory, kytaristi...) Za skvělou cenu dostanete pár ozvučných dřívek o délce 25cm. Dřevo: masivní dub.

 

 

O značce Truwer:

Značka Truwer zahrnuje široký sortiment hudebních nástrojů a příslušenství. Jedná se o prověřené produkty skvělé kvality za příznivou cenu. Příslušenství k hudebním nástrojům Truwer se vyznačuje potřebnou flexibilitou a pohledným designem. Jedná se o produkty v široké škále barev, rozměrů a tvarů. Hudební nástroje a příslušenství Truwer jsou osvědčené v muzikantské praxi a v provozu hudebních škol.

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
5 zákaznikov