Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Takamine GN 10 NS - kytara west

Takamine GN 10 NS - kytara west

Bežná cena:
279,60 €

Naša cena s DPH:
251,60 €

ksKatalógové číslo:
11697

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Typ těla - NEX (minijumbo) * smrková přední deska * mahagonová zadní deska * mahagonové luby * nultý pražec ze syntetické slonoviny * počet pražců - 20 

Takamine GN10-NS kombinuje zdokonalené spoje a originální tvar NEX společnosti Takamine. S elegantním vzhledem zmenšeného Jumbo těla dodává znělý úderný zvuk.

Skvělá volba pro jakéhokoliv hráče, který hledá cenově dostupnou kytaru a současně by chtěl zajímavý zvuk. GN 10 NS je složen ze smrkové přední rezonanční desky a mahagonových lubu a zad. Tato osvědčená kombinace dřev zaručuje plný a vyvážený zvuk. Mahagon použili také pro výrobu krku, na kterém je ovangkolový hmatník s 12" radiem. Zbytek výbavy: kobylka bez kolíků, nultý pražec a sedlo ze syntetické kosti, perleťové vykládání, chromová ladící mechanika.

 

Technická specifikace: 
typ těla - NEX (minijumbo) bez výřezu 
přední deska - smrk 
luby - mahagon 
zadní deska - mahagonu 
krk a hlava - mahagon 
hmatník - ovangkol
počet pražců - 20 
rádius hmatníku - 12 "(305 mm) 
menzura - 25,3 "(648 mm) 
kobylka - palisandr 
značky na hmatníku: tečky 
šířka při nultém pražci 43 mm 
mechanika - chromová Die-Cast 
povrchová úprava - matná 
barva - NATURAL 
struny - D'Addario EXP16 (.012 - .053) Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
15 zákaznikov