Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
STAGG US 30 - ukulele soprán

STAGG US 30 - ukulele soprán

Bežná cena:
40,10 €

Naša cena s DPH:
35,80 €

ksKatalógové číslo:
11661

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

sopránové ukulele  * hlavní materiál Sapele * matný lak

Dřevěné sopránové ukulele Stagg US 30 je vhodné pro začátečníka i děti. Vrchní deska, spodní deska a luby jsou ze dřeva Sapele (druh exot. dřeviny), Krk je klasicky vyroben z mahagonu, hmatník a kobylka z kompozitního ořechu, otevřená ladicí mechanika s černými knoflíky. Lemování těla a tečky na hmatníku bílá výložka (ABS). Menzura 349 mm, celková délka 534 mm, struny Aquila. Barva přírodní. Dodáváno vč. nylonového povlaku.

 

Specifikace

 

vrchní deska, spodní deska, luby: Sapele

krk: mahagon
hmatník a kobylka: kompozitní dřevo
otevřená ladicí mechanika s černými knoflíky
struny: Aquila nylon
barva: přírodní, matný lakCeny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
20 zákaznikov