Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Stagg S300 NS - elektrická gitara

Stagg S300 NS - elektrická gitara


Naša cena s DPH:
143,60 €

ksKatalógové číslo:
7502

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

elektrická gitara * Strat * tremolo * 3x SC snímače * prírodná (natural)

Stagg S300 N

 

Veľmi vydarená elektrická gitara typu Strat. Aj s pomerne nízkou cenou má nástroj veľmi kvalitný zvuk a precízne spracovanie. Gitara má skvelý zvuk vďaka telu z masívneho jelšového dreva. 
 

Stagg S300 N - technické špecifikácie:

Typ:
Strat

Telo:
Masívna jelša

Krk:
Javor

Hmatník:
Palisander

Pražce:
21

Menzúra:
648 mm

Snímače:
3x SC (Single Coil)

Ovládanie:
1x volume
2x tone
5 polohový prepínač

Tremolo:
Ano, typu Strat

Mechanika:
Die-cast

Farba:
Prírodná (natural)


Popis Stagg S300 N
 

Telo gitary je vyrobené z masívneho jelšového dreava, čo dodáva gitare typický plný a farebný tón. Zvuk je snímaný pomocou troch kvalitných Single Coil snímačov. Stagg S300 má 5- polohový prepínač a perfektné tremolo. Krk z javorového dreva má klasických 21 pražcov. 

Stagg S300 je naozaj vydarená gitara s výborným pomerom cena vs. výkon. Nástroj svojím zvukom poteší  ako začínajúcich, tak aj pokročilejších hráčov. 

 

O značke Stagg

Spoločnosť Stagg bola založená v roku 1995. Od tej doby sa vypracovala na jednu z najväčších firiem vyrábajúcich hudobné nástroje. Filosofiou spoločnosti Stagg je prinášať hudobné nástroje a príslušenstvo tej najvyššej kvality za čo najpriaznivejšie ceny. Všetky hudobné nástroje, od plechových a drevených dychových nástrojov, po bicie a klavírne stoličky, sú ručne vyrábané podľa návrhov a designu pochádzajúceho z centrály celej spoločnosti, ktorá sa nachádza v Belgicku. Hudobné nástroje a príslušenstvo Stagg sa používajú po celom svete vďaka rozsiahlej distribučnej sieti a skvelej povesti spoločnosti. 


Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
29 zákaznikov