Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
SOUNDSATION NEOMIX 402UFX - mixážní pult

SOUNDSATION NEOMIX 402UFX - mixážní pult

Bežná cena:
203,30 €

Naša cena s DPH:
181,10 €

ksKatalógové číslo:
12500

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

8 vstupů * 4 mikrofonní vstupy * multiefektový procesor * 3 pásmový ekvalizer

SOUNDSATION NEOMIX 402UFX - Neomix 402UFX je 6kanálový mixážní pult vhodný pro live i studiové použití. Nabízí celkem 12 vstupů, 4 nízkošumové mikrofonní předzesilovače s 48V phantomovým napájením, 3pásmovým ekvalizérem, ovladačem gan a low-cut, 2 další stereo kanály s ekvalizérem a stereo RCA vstup pro externí zařízení.

Samozřejmostí je použití vysoce kvalitních potenciometrů a 60mm faderů, stereo aux returnu a dvou aux send pro každý kanál a zabudování digitální efektové jednotky se 100 efekty typu delay, chorus, flanger či reverb. Nechybí sluchátkový monitorovací výstup s nastavitelnou halsitostí, výstupy v podobě main XLR, RCA, stereo effect, ALT 3-4 a monitor.

Výhodou je zabudování USB a optického S/PDIF rozhraní pro snadnou komunikaci s počítačem při nahrávání. Neomix pochopitelně spolupracuje se systémy MS Windows i Apple Mac OS, potřebný software je součástí.

specifikace

počet vstupů

8

počet mikrofonních vstupů
4

ekvalizer
3 pásma

efekt
multiefektový procesor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
6 zákaznikov