Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Smiger ARS 11 - koncertní ukulele

Smiger ARS 11 - koncertní ukulele

Bežná cena:
207,60 €

Naša cena s DPH:
187,60 €

ks

ihneď k odberu 3-6 ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
11564

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Koncertní ukulele * tělo je kompletně ze dřeva Akácie Koa * masivní přední deska * krk z mahagonu * hmatník z ebonizovaného dřeva * 

 

Grape ARS 11 svým tvarem, vykrojením a kuxusním zdobením připomíná spíše westernovou kytaru s hlavicí stylizovanou k elektrickým kytarám. Ocení jej pokročilejší hráči, kteří ocení ušlechtilejší tón dokreslený masivní přední deskou. Koncertní ukulele se vyznačuje silnějším zvukem než má menší sopránové, hodí se pro hraní na podiu. Masivní dřevo Koa přední desky s luby a zadní deskou z překližky téhož dřeva. Ladění je stejné jako u sopránových ukulelí v C dur tedy G, C, E, A. Část těla je zkosená, aby tvořila opěrku na ruku. 

 

Havaiské dřevo Koa

Acaccia koa, nazývaná také jako havajská mahagon, je tvrdé rezonanční dřevo, vyhledávané pro svoje zbarvení a kresbu. Koa se používá pouze u exkluzivních hudebních nástrojů.

 

Zdobení

Ozvučný otvor v přední desce zdobí rozeta z ušně. Proužku rozety z korýšů komplimentuje černá linka, stejně jako lemu na okraji těla. Hrana boků je vykládána proužky dvou barvých dřev. Hlavici ve stylu elektrických kytar dodává kontrast černá mechanika a nenápadné zlaté logo Grape. Celá kytara je finišovaná velmi lesklým lakem. Parametre

Parameter Popis
typ koncertní
přední deska Koa
zadní deska + luby Koa
krk mahagon
hmatník ebonizované dřevo
povrchová úprava lesk
Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:
www.propiano.cz

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
21 zákaznikov