Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Smiger UK ARS 09 - koncertní ukulele s opěrkou

Smiger UK ARS 09 - koncertní ukulele s opěrkou

Bežná cena:
203,60 €

Naša cena s DPH:
183,60 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
11563

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

koncertní ukulele * materiál přední desky smrk masiv * luby a zadní deska z javoru * krk z mahagonu * hmatník z palisandru * část těla je zkosená, aby tvořila opěrku na ruku * tělo je zdobené dvěma dřevenými odstíny a perletí

 

Koncertní ukulele se vyznačuje silnějším zvukem než u sopránového, hodí se pro hraní na podiu, je vhodnější pro hraní s dalšími nástroji nežli sopránové. Masivní smrkové dřevo doplněné luby a zadní deskou z javorového dřeva s tmavými linkami. Ladění je stejné jako u sopránových ukulelí v C dur tedy G, C, E, A. Část těla je zkosená, aby tvořila opěrku na ruku. Tvarem, vykrojením a zdobením připomíná spíše westernovou kytaru s hlavicí stylizovanou k elektrickým kytarám. Ocení jej pokročilejší hráči, kteří ocení ušlechtilejší tón dokreslený masivní přední deskou.

 

 

Přední deska ze smrkového dřeva

Smrk je nejrozšířenější a akusticky nejužívanější z dřevin ve světě vůbec. Nejen proto, že se běžně vyskytuje na světě, ale akusticky má nejlepší rezonanční vlastnosti. Efektivně vytahuje střední a vysoké tóny. Esteticky je také příjemný, je světlý a má pěknou mramovou kresbu.Parametre

Parameter Popis
typ koncertní
přední deska smrk
zadní deska + luby javor
krk mahagon
hmatník palisandr
povrchová úprava lesk
Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:
www.propiano.cz

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
22 zákaznikov