Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Smiger EUB 01 NL - ukulele baskytara

Smiger EUB 01 NL - ukulele baskytara

Bežná cena:
288,50 €

Naša cena s DPH:
184,80 €

ksKatalógové číslo:
11617

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

basové ukulele * 30" uke bass * průchozí krk javor+jasan+mahagon * přírodní povrch * piezo pickup * aktivní ovládání 1V+3T * 22 pražců * 530mm menzura * popruhové kolíky *

Velmi sympatická baskytara ve velikosti ukulele. Ladíme ji stejně jako baskytaru - hluboký tón dodávají speciální gumové struny, které svou hustotou a pružností dokáží produkovat správné frekvence. Aktivní elektronika s piezo snímačem nabízí ovládání hlasitosti a dva ekvalizační knoflíky. 

 

 

Průchozí krk z javoru a mahagonu zaručují stabilitu nástroje. Příjemný pocit z ukebasy dodává i přírodní povrch. A velmi praktické jsou již namontované popruhové kolíky. Při hře s kombem má velmi autentický basový zvuk díky promyšlené kombinaci silných gumových strun a snímače.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
28 zákaznikov