Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Shure SV 100

Shure SV 100

Bežná cena:
35,30 €

Naša cena s DPH:
28,40 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
5414

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Shure SV 100 - dynamický mikrofon pro zpěv a mluvené slovo * kabel Jack-XLR 4,5 m

Shure SV 100 - dynamický mikrofon pro zpěv a mluvené slovo. Má kardioidní směrovou charakteristiku a je vhodný pro domácí využití, karaoke a nepříliš náročné pódiové nasazení. Balení obsahuje mikrofonní kabel osazený konektorem 6,3 Jack.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
15 zákaznikov