Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Romanza C 370 BK - klasická kytara

Romanza C 370 BK - klasická kytara

Bežná cena:
58,90 €

Naša cena s DPH:
51,50 €

ksKatalógové číslo:
12434

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

klasická kytara * 4/4 * vrstvený smrk * černá barva

Romanza C 370 BK je ideálním nástrojem pro každého, kdo chce začít s kytarou, a chce se odlišit barvou nástroje. Konstrukcí je to klasická španělka s nylonovými strunami, která najde široké využití, například při výuce kytary v ZUŠ nebo u táboráku.

Kytara je vhodná jak na vybrnkávání tak doprovody písní. Široký krk je pohodlný a měkké nylonové struny nebolí do prstů tolik jako kovové. 


specifikace: Romanza C 370 BK

 

typ kytary
španělka

 

velikost
dospělá 4/4

 

počet strun
6

 

typ strun
nylonové
basové struny opředené

 

materiál těla
vrstvený smrk 
černá barva

 

materiál hmatníku
buk

 

materiál kobylky
buk

 

o značce Romanza:

Romanza je značka, která nabízí svým zákazníků bezkonkurenčně nejlevnější nástroje na trhu. Pokud si chcete užít hraní na nástroj a při tom neinvestovat do nástroje příliš vysoké sumy, je pro Vás Romanza ten pravý druh nástroje.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
27 zákaznikov