Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Roland KC 80 - klávesové kombo

Roland KC 80 - klávesové kombo

Bežná cena:
395,20 €

Naša cena s DPH:
303,50 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
11404

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

klávesové kombo 60 W * 3 kanály * XLR vstup pro mikrofón * 2-pásmový ekvalizér * výstup na sluchátka 6,3mm * výstup pro subwoofer

Kombo KC-80 s výkonem 50 W a menšími rozměry je vybaveno 3 kanály na vstupu, AUX in vstupem a podporou pro XLR vokální mikrofon. V porovnání s předchozí generací KC 60 byla kompletně předělaná sekce napájení pro vyšší výstup. lepší stabilizu a vylepšenou reprodukci basů. Dále 10cm reproduktor byl také obnoven pro lepší zvukovou kvalitu. Můžete rozšížit výkon připojením dalšího subwooferu do Jackového výstupu komba.

 

výstupy

CH1 Jack 6,3mm / XLR balanced

CH2 Jack 6,3mm

CH3 Jack 6,3mm

AUX IN L/R cinch / stereo jack 3,5mm

 

výstupy

Line OUT

SUB OUT

sluchátkový výstup stereo 6,3mm Jack

 

technická specifikace 

rozměry 420 x 300 x 410 mm

hmotnost 12,5 Kg

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
8 zákaznikov