Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Rockbag RB20515 - pouzdro na baskytaru

Rockbag RB20515 - pouzdro na baskytaru

Bežná cena:
21,10 €

Naša cena s DPH:
18,50 €

ks

ihneď k odberu 3-6 ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
12422

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

pouzdro na baskytaru * 10mm polstrovnání * velké kapsy * popruhy na záda

Rockbag RB20515 má jeden centimetr silné molitanové polstrování, které dobře chrání nástroj proti dešti a drobným nárazům. Obal je lehký s velkými kapsami a s popruhy na záda.

 

Specifikace

černá barva

zavírání zipem

popruhy na záda

 

O značce Warwick:

Společnost Warwick je průkopníkem v používání inovací a nejmodernějších technologií při výrobě kytar a strun. Propojuje dohromady časem prověřené řemeslné techniky ruční výroby s nejnovějšími poznatky a mechanizací. Firma Warwick byla založena v roce 1982 a od té doby se stala jedním z nejváženějších výrobců basových strun na světě. V roce 1995 společnost přesídlila své ústředí do města Markneukirchen v Německu, aby zužitkovala místní tradici výroby hudebních nástrojů. S produkty, vyrobenými v Markneukirchenu, se dnes můžete setkat na koncertních pódiích a v orchestrech po celém světě. Výrobky značky Warwick nemají z hlediska kvality ve světě konkurenci.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
26 zákaznikov