Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Marshall AS 50D - akustické kombo

Marshall AS 50D - akustické kombo

Bežná cena:
425,60 €

Naša cena s DPH:
347,80 €

ksKatalógové číslo:
4960

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Akustické kombo Marshall * výkon 50W * reproduktory 2x8" * dva kanály * mikrofónny vstup * chorus/reverb * phantomové napájanie * anti-feedback

 

MARSHALL AS 50D
 

Popis: Marshall AS 50D
 

Akustické kombo AS 50D je dôkazom toho, že Marshall dokáže vyrábať nie len skvelé kombá pre elektrické gitary, ale aj špičkové zosilňovače pre akustické nástroje. Jeho výkon 50W je ideálny pre menšie pódiá, reštaurácie, skúšobne a domáce cvičenie.

Zvuk je šírený dvoma 8-palcovými reproduktormi s tweeterom, ktorý zabezpečuje kvalitnú reprodukciu vysokých frekvencií. Marshall myslel pri výrobe tohto komba aj na spievajúcich gitaristov, ktorí určite ocenia vstup na mikrofónny kábel, a to hneď v troch variantoch (6,3 mm Jack, XLR, stereo RCA). Tento kanál je samozrejme možné využiť aj pre zapojenie akýchkoľvek audio nosičov.
 

Gitarový kanál je vybavený ovládačmi hlasitosti, výšok a basov. Môžete tak jednoducho nastaviť parametre zvuku, ktorý potrebujete, a to nezávisle na mikrofónnom inpute, čo je obrovskou výhodou pri použití mikrofónu a gitary zároveň. Oba kanály sú vybavené na sebe nezávislým chorusom a reverbom, pričom chorus je možné ovládať pomocou dvoch potenciometrov Speed/Depth a reverb pomocou potenciometra Balance, ktorý určuje pomer efektu medzi prvým a druhým kanálom. Kombo je vybavené aj funkciou anti-feedback, ktorú je možné ovládať nezávislým kolíkom a je tak možné znížiť spätnú väzbu medzi gitarou a kombom. Posledným ovládacím prvkom je Master ovládač hlasitosti, ktorým je možné nastaviť celkovú hlasitosť zariadenia. Na zadnej strane nájdete výstup Line-out, ktorý umožňuje prenos čistého signálu z gitary do ďalších aparátov. Kombo je pomerne skladné a pri rozmeroch 542 x 416 x 261 mm a váhe 16 kg sa dá jednoducho transportovať osobným automobilom.

Marshall AS 50D je vynikajúcou voľbou pre hudobníkov, ktorí vystupujú sólovo a potrebujú ozvučiť spev a gitaru alebo viac akustických nástrojov bez použitia ďalších reprobední. Zároveň sa kombo hodí aj pre kapely vystupujúce na menších pódiách a v neposlednej rade je perfektné na cvičenie doma aj v skúšobni pre všetkých gitaristov, ktorí chcú od svojho komba naozaj kvalitný zvuk.


Špecifikácia: Marshall AS 50D
 

 výkon  50W
 kanály  2
 vstup kanál 1  Jack 6,3
 vstup kanál 2  Jack 6,3 / XLR / stereo RCA
 reproduktory  2x8" + Tweeter
 ovládače  2x Volume, 2x Bass, 2x Treble, Master Volume, Balance, Revers, Speed, Depth
 výstupy  Line Out / Direct Line Out
 efekty  Reverb / Chorus
 efektová slučka  áno
 footswitch vstup  áno (foot switch nie je súčasťou balenia a je možné ho dokúpiť)
 rozmery  542 x 416 x 261mm
 váha  16kgO značke Marshall:
 

Spoločnosť Marshall Amplification určite nie je potrebné bližšie predstavovať. Kombá Marshall sú preslávené na celom svete a asi neexistuje hudobník, ktorý by o nich nepočul. Sídlo spoločnosti je vo Veľkej Británii v Milton Keynes. Zakladateľ firmy, Jim Marshall, začínal s malou predajňou s bicími nástrojmi, z ktorej postupom času vybudoval hudobné impérium. Uposlúchol radu svojich známych a vo svojich začiatkoch sa preorientoval na výrobu gitarových aparátov, ktoré v tej dobe dodával do Veľkej Británie prevažne americký Fender. Kombá Fender však boli pre mnohých muzikantov príliš finančne náročné. Marshall teda začal s výrobou vlastných aparátov, ktoré sa počas takmer 50 ročnej histórie firmy stali synonymom pre gitarové kombo. Svedčí o tom aj mnohopočetná skupina gitaristov, ktorí používajú výhradne zosilňovače tejto značky. Za všetkých uvedených spomenieme napr. Erica Claptona, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Angusa Younga či Slash-a. Kombá Marshall sú zárukou perfektného zvuku, kvalitného spracovania a maximálnej spoľahlivosti.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
22 zákaznikov