Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Hagstrom Pat Smear Signature Guitar - Black Gloss

Hagstrom Pat Smear Signature Guitar - Black Gloss

Bežná cena:
859,60 €

Naša cena s DPH:
719,60 €

ksKatalógové číslo:
8469

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Elektrická kytara Pat Smear Signature * barva black gloss * tělo mahagon * přední část korpusu z javoru * krk mahagon * hmatník Hagstrom Resinator * nultý pražec Graph Tech™ Black Tusq XL * kobylka Long Travel Tune-O-Matic * 2x snímače Hagstrom Custom 58 * 2x tone, 2x volume

 

Pat Smear je rockovým kytaristou ze světoznámé kapely Foo Fighters a dříve spolupracoval i s kapelou Nirvana. Je mistrem hutného a přitom barevného grungeového zvuku, který silnými riffy pojí kapelu. Kytara Hagstorm je nástroj vyrobený přímo na míru Patovým náročným požadavkům. Je konstruována jako těžký pracant, který nezklame za jakýchkoli podmínek na těch největších světových podiích. Zároveň má kytara za cíl svým tónem těšit svého uživatele. Jedinečný design tohoto modelu vznikl skloubením klasického Hagstromu “H-IIN-OT” a moderního Hagstromu “F-200”, to spolu s použitými snímači Hagstrom “Custom 58” zaručuje nástroji širokou univerzálnost. Firma Hagstrom Vám navíc garantuje, že za své peníze dostanete kytaru, kterou vyráběly stejné ruce a stroje, jaké vyráběly nástroj, který Pat používá na koncertech rockových Foo Fighters. Jste-li rockovým/-ou kytaristou/-tkou, je pro Vás tento nástroj tím pravým, pomocníkem. Díky univerzálním snímačům lze však kytaru bez obav použít i do jiných stylů (pop, jazz, funky, blues)


Specifikace: Pat Smear Signature Guitar

barva
černá lesklá

tělo
mahagonové
povrch přední desky speciálně tvarován z javoru

krk
mahagon
lepený
výztuha typu H-Expander

ladicí mechaniky
Hagstrom 18:1 Die Cast

hmatník
Hagstrom Resinator
Hagstorm Pearloid orientační značky
radius 15

menzura
628mm

nultý pražec
Graph Tech™ Black Tusq XL
43mm

kobylka
Long Travel Tune-O-Matic w/ Hagstrom Stop Tail

snímače
Hagstrom Custom 58, 2x

ovládací prvky
2x volume
2x tone
třícestný přepínač snímačů

struny
D'Addario EXP110 (10-46)

 

O značce HAGSTROM

Albin Hagström otevřel v roce 1932 ve Švédsku továrnu na výrobu akordeonů, které se během dvaceti let začaly prodávat do celého světa. Značka existovala 25 let a za tu dobu si vysloužila respekt v hudebním průmyslu. Novodobá historie firmy se píše od roku 2004, kdy značku odkoupil švédský holding Tricor AB a začal vyrábět nejprve elektrické kytary a baskytary, později i akustické kytary v Číně. Značka se za krátkou dobu opět etablovala na trhu a v Evropě začala vyrábět i luxusní verze svých kytar. Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
23 zákaznikov