Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Grape GKT 65 - tenorové ukulele

Grape GKT 65 - tenorové ukulele


Naša cena s DPH:
83,60 €

ksKatalógové číslo:
11559

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Tenorové ukulele * Materiál Zebrawood / Zebrano *  tmavá rozeta * materiál krku mahagon * bílý lem s 5 č/b linkami * matná laková úprava * popruhové kolíky

Tenorové ukulele se vyznačuje hlubším a silnějším hlasem, větší stavbou (66 cm), lépe drží tón. Je vhodné pro muzikanty každého věku, také začátečníky, i pro hráče se silnějšími konečky prstů. Je vyrobené z tvrdého dřeva Zebrawood, které je u ukulelí populární díky svému výraznému vzhledu - zvukové vlastnosti se podobají mahagonu. Ladění můžete použít stejné jako u koncertních ukulelí v C dur (tedy G, C, E, A) nebo G dur (D, G, H, E). Svým elegantním vzhledem, i vlastnostmi potěší klasického kytaristu, výhodou této značky je možnost připevnit popruh na kolíky.

 

Zebrawood / Zebrano

Velmi tvrdé dřevo s hnědooranžovým zbarvením s výraznými tvamými lety. Dřevo pochází z tropických stromů z čeledi ledvinovníkovitých, které pochází Brazílie. Je populární díky svému výraznému vzhledu i v nábytkářském průmyslu - zvukové vlastnosti se blíží mahagonu.

 

Zdobení

Ozvučný otvor v přední desce zdobí jemná rozeta. Černá linka a ornamenty dodávají nástroji klasičtější vzhled španělské kytary. Okraj těla zdobí bílý lem a paralelně 5 linií střídavě černé a bílé barvy. Hlava a krk jsou z mahagonu, hlava je navíc ozdobena překližkou ze Zebrana, aby vizuálně ladila s luby.Parametre

Parameter Popis
typ tenorové
přední deska zebrawood
zadní deska + luby zebrawood
krk mahagon
hmatník ebonizované dřevo
povrchová úprava mat
Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:
www.propiano.cz

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
22 zákaznikov