Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
VGS California ST Special 3 Tone Sunburst - elektrická kytara

VGS California ST Special 3 Tone Sunburst - elektrická kytara

Bežná cena:
126,70 €

Naša cena s DPH:
99,60 €

ksKatalógové číslo:
7892

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

elektrická kytara * stratocaster * 3x single coil * barva 3 Tone Sunburst

VGS California ST Special 3 Tone Sunburst

 

Tento model elektrické kytary od společnosti VGS je ideální pro začínající hráče. Nabízí kvalitní zpracování a příjemnou hru. Za jedinečnou cenu dostanete opravdu dobře vyrobený nástroj z kvalitních materiálů a s nadprůměrným zpracováním.  


VGS California ST Special 3 Tone Sunburst - technická specifikace:

Typ:
Stratocaster

Korpus:
lípa

Krk:
javor

Hmatník:
palisandr

Mechanika:
chromovaná

Snímače:
3x single coil

Přepínač:
5 polohový

Knoby:
1x volume, 2x tone

Barva:
3 Tone Sunburst
 

Popis VGS California ST Special 3 Tone Sunburst

VGS California ST Special je pečlivě vyrobená kytara typu stratocaster. Svou cenou, se sice řadí do segmetnu nástrojů pro začínající hráče, ale překvapí opravdu kvalitním zpracováním a příjemným zvukem. Tělo nástroje je vyrobené z lípy. Krk je z javoru s palisandrovým hmatníkem. O perfektní ladění se stará pochromovaný hardware. Na kytaře nalezneme tradiční 3 single coil snímače a pěti polohový přepínač. Dále pak volume ovladač a dva tone ovladače.

Pokud chcete začít hrát na elektrickou kytaru a hledáte levný, ale kvalitní nástroj, je VGS California ST Special ideální volbou.


O značce VGS:
 
VGS je značka, která na poli hudebního průmyslu působí již hezkou řádku let. Od začátku své existence je firma zaměřena především na výrobu nástrojů cenově dostupnější kategorie, což ale neznamená, že by byla ochuzena kvalita těchto nástrojů. Díky standardní kvalitě za rozumné peníze dnes dostanete produkt, se kterým budete opravdu spokojeni.


Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
3 zákaznikov