Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Stagg L400 WH - elektrická gitara

Stagg L400 WH - elektrická gitara


Naša cena s DPH:
265,30 €

ks

dostupnosť na otázku
u dodávateľa


Katalógové číslo:
7511

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

elektrická gitara * typ Les Paul * 2x humbucker * masívne jelšové telo * biela

Stagg L400 BK

 

Stagg L400 je naozaj štýlová elektrická gitara typu Les Paul. Veľmi kvalitné spracovanie a zvuk za priaznivú cenu.Stagg L400 BK - technické špecifikácie:

Typ:
Les Paul

Telo:
Masívna jelša

Krk:
Javor (lepený krk)

Hmatník:
Palisander

Pražce:
22

Menzúra:
628 mm

Snímače:
2x HB (humbucker)

Ovládanie:
2x volume
2x tone
3 polohový prepínač

Kobylka a záves:
Typu Tune-O-Matic

Mechanika:
Die-cast

Farba:
Biela
Zlatý hardware


Popis Stagg L400 BK

Naozaj pekná elektrická gitara typu Les Paul. Nástroj má veľmi dobré spracovanie a kvalitné použité súčasti. Telo gitary je z masívneho jelšového dreva. Krk je lepený a je vyrobený z javoru. Nástroj má palisandrový hmatník a 22 pražcov. O snímánie zvuku gitary sa stará dvojica humbuckerov. 

Stagg L400 perfektne hrá aj vyzerá. Za veľmi priaznivú cenu dostanete naozaj dobrú gitaru, ktorá poteší ako začínajúcich, tak aj pokročilých hráčov.
  

O značke Stagg

Spoločnosť Stagg bola založená v roku 1995. Od tej doby sa vypracovala na jednu z najväčších firiem vyrábajúcich hudobné nástroje. Filosofiou spoločnosti Stagg je prinášať hudobné nástroje a príslušenstvo tej najvyššej kvality za čo najpriaznivejšie ceny. Všetky hudobné nástroje, od plechových a drevených dychových nástrojov, po bicie a klavírne stoličky, sú ručne vyrábané podľa návrhov a designu pochádzajúceho z centrály celej spoločnosti, ktorá sa nachádza v Belgicku. Hudobné nástroje a príslušenstvo Stagg sa používajú po celom svete vďaka rozsiahlej distribučnej sieti a skvelej povesti spoločnosti. 

 

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
8 zákaznikov