Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort AD 880 CE NAT

Cort AD 880 CE NAT

Bežná cena:
239,60 €

Naša cena s DPH:
226,50 €

ksKatalógové číslo:
5478

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Elektroakustická gitara základnej rady Standard s integrovanou ladičkou * vrchná doska smrek * zadná doska luby, krk mahagon * snímače Cort CE304T - Ceramic P/U

CORT AD 880 CE NAT

Popis: Cort AD 880 CE NAT

Elektroakustická gitara základnej rady Cort Standard. Cort Ad 880 CE je model elektroakustickej gitary, z ktorej vychádza rada výborných elektrických "westernoviek" Cort. Táto gitara je určená predovšetkým začiatočníkom a mierne pokročilým hráčom, ktorí chcú odolný nástroj jednoduchý na údržbu s kvalitným zvukom a bez nutnosti investovať desaťtisíce. Cort AD 880 CE je vybavený smrekovou prednou doskou a mahagonovými lubmi a mahagonovou zadnou doskou. V kombinácii s piezo snímačom Cort má gitara pri hraní cez aparát kvalitné zvukové parametre (pevný, jasný tón a dlhý sustain) a je dostatočne hlasná aj pri hraní bez neho. Aj bez komba môžete gitaru výborne počuť v otvorených priestoroch, pri táboráku, v školskej triede či akusticky hrajúcej kapele. Ďalšou nespornou výhodou gitary je nová generácia snímačov Cort CE 304T. Vďaka týmto 3-pásmovým snímačom môžete nastaviť úroveň výšiek, stredov a basov podľa Vašich predstáv. Zároveň má gitara aj integrovanú ladičku, vďaka ktorej budete môcť mať Váš nástroj vždy perfektne naladený. Cort AD 880 CE je nadštandardne vybavený nástroj s výbornými zvukovými kvalitami za naozaj skvelú cenu. Je dodávaný v troch farebných prevedeniach (NS, NAT a BK), takže ak hľadáte nástroj v elegantnom čiernom, lesklom či matnom prírodnom prevedení, je táto gitara perfektnou voľbou. 

Špecifikácie: Cort AD 880 CE NAT
 

 telo  dreadnaught
 vrchná doska  smrek
 zadná doska  mahagon
 luby  mahagon
 krk  mahagon
 hmatník  palisander
 kobylka  palisander
 stupnice  25.3" (643mm)
 mechanika  Die-cast niklová/chromové knoby
 farba  natural
 struny  d´Addario USA
 elektronika  Cort CE304T - Ceramic P/UO značke Cort:

Cort je americká firma vyrábajúca v Ázii elektrické gitary, akustické gitary a elekrické basgitary od roku 1973. Stratégiou firmy je vyrábať vysoko kvalitné gitary za priateľné ceny. Cort je jedným z najväčších výrobcov gitár na svete (ročne vyrobí približne milión gitár) a vyrába taktiež gitary pre iné značky, napríklad Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort sa zaslúžil američan Jack Westheimer, ktorý sa, ako jeden z prvých, zaujímal o ázijskú produkciu gitár. Meno firmy vzniklo skrátením mena Cortez, značky akustických gitár. Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
2 zákaznikov