Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Fishman Presys+ PSY 201 - ozvučení pro akustickou kytaru

Fishman Presys+ PSY 201 - ozvučení pro akustickou kytaru

Bežná cena:
129,60 €

Naša cena s DPH:
87,40 €

ksKatalógové číslo:
8717

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

ozvučení pro akustickou kytaru * piezoelektrický snímač * předzesilovač * ekvalizér * integrovaná ladička * napájení na baterii 9V

Fishman Presys+ PSY 201 - ozvučení pro akustickou kytaru

Fishman Presys+ PSY 201 je precizní profesionální aktivní předzesilovač se snímačem pro akustické kytary na zabudování do lubu vašeho nástroje. Balení obsahuje kvalitní piezo snímač, předzesilovač s ovládacími prvky a vývod signálu se zakončením na jackovou samici 6,3 mm. Ovládat lze hlasitost, basy, středy a výšky. Dále zde naleznete tlačítko pro obrácení fáze sloužící k omezení zpětné vazby, tlačítko funkce Briliance, která slouží k zesvětlení tónu nástroje, indikátor slabé baterie a velmi šikovnou zabudovanou chromatickou ladičku. Napájení probíhá skrze 9V baterii. Firma Fishman je vedoucím hráčem na trhu ozvučení akustických kytar a dalších strunných nástrojů, díky její dlouholeté tradici vznikají výrobky, které vynikají svou účelností a kvalitou zvuku. Fishman Presys + PSY201 dostane z vašeho akustického nástroje ten nejlepší možný zvuk, který zároveň zůstane přirozený. Pro zabudování Presys+ PSY 201 do hudebního nástroje je doporučena odborná instalace.

Specifikace: Fishman Presys+ PSY 201

typ snímače
piezo

ovládání
hlasitost
basy
středy
výšky
funkce Notch
funkce Briliance

ladička
intergrovaná
chromatická
ukazetel LED

další funkce
přepínač fáze signálu pro zabránění zpětné vazbě
indikátor vybité baterie

výstup
6,3 mm jack (samice)

napájení
baterie 9V
uložení baterie pod výklopným ovládacím panelem

instalace
doporučujeme odbornou instalaci

O výrobci Fishman:
Fishman vyrábí již přes 25 let snímače pro akustické hudební nástroje. Díky pokročilému vývoji a zručnosti inženýrů ve firmě Fishman je tato značka nejprodávanější na poli ozvučení akustických kytar. Výrobky firmy jsou ceněné pro svou schopnost věrného přenosu přirozeného zvuku nástroje, taktéž i pro dobrou ergonomii a vysokou spolehlivost. Mimo snímače se Fishman věnuje také vývoji a výrobě akustických podlahových efektů, DI boxů a jiných studiových i pódiových zařízení.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:

 

WWW.PROPIANO.CZ

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
36 zákaznikov