Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
CORT X250 TDP

CORT X250 TDP

Bežná cena:
371,60 €

Naša cena s DPH:
335,60 €

ksKatalógové číslo:
11726

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

 

elektrická kytara typu superstrat * 2x humbucker, 1x single * tremolo

CORT X250 TDP - elektrická kytara

Elektrická kytara typu superstrat, tedy kytara s maximálně univerzálním použitím. To kvůli použití snímačů a možnosti jejich kombinování. Kytara je osazena snímači 2x EMG SRO OC1 Humbucker, 1x Alnico V Single-coil. Tyto lze mezi sebou přepínat pětipolohovým přepínačem. Samotný zvuk je pak ovládán dvěma potenciometry, volume a tónová clona. K univerzálnosti nástroje přispívá taktéž kobylka s dvojzvratným tremolem. Stabilní ladění zajišťují zámky na nultém pražci.

Cort X250 TDP má tělo vyrobené ze dřeva meranti, krk je zhotoven z javoru a k tělu kytary je přišroubovaný, osazen hmatníkem z brazilské třešně ( jatoba ). Na hmatníku naleznete 24 pražců.


specifikace:

barva 

růžová lesk


typ
superstrat

počet pražců
24

model snímačů
2x EMG SRO OC1 Humbucker, 1x Alnico V Single-coil

menzura
648 mm

tělo
meranti

krk
javor

hmatník
jatoba


 

O firmě Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny.Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například  Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan  Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
15 zákaznikov