Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort SUNSET NYLECTRIC BK - elektrická klasická kytara

Cort SUNSET NYLECTRIC BK - elektrická klasická kytara


Naša cena s DPH:
451,50 €

ksKatalógové číslo:
11801

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Elektricko klasická kytara * nylonové struny Savarez * smrková přední deska * luby a zadní deska mahagon * nultý pražec 45 mm * snímače, a ekvalizátor od značky Fishman

 

Sunset Nylectric

Elektrická klasická kytara Sunset Nylectric byla navržena, aby překlenula mezeru mezi elektrikami a klasickými kytarami. Z elektrik si bere nízký profil a tvar těla, je vybavena speciálními snímači, a z klasik si bere nylonové struny a širší krk. Nylectric je sestrojena tak, aby si na ní zahrál kytarista z obou světů a rozumnou cenu.

 

 

Fishman® SONITONE VTB EQ

Elektronika vyvinutá za účelem dostat co nejvíce z unikátních vlastností zvuku nylonových strun. VTB systém přenáší věrně a transparentně vyvážený organický zvuk kytary, a díky tomuto zapojení odpadá zvučení klasické kytary, které není vždy úplně snadné.

 

Nultý pražec 45 mm

V porovnání s klasickou kytarou s nultým pražcem o šíři 52 mm, má Nylectric lehce užší 45mm nultý pražec, díky tomu je pohodlný pro kytaristy z obou rovin, jak klasické, tak elektrické.

 

Specifikace

 konstrukce  Bolt-On
 tělo  luby a zadní deska mahahon
 přední deska   Smrk
 hmatník  Jatoba
 pražce  22
 krk  mahagon
 menzura  650 mm
 elektronika  Fishman® VTB Preamp 
 snímače  Fishman® Sonicore Pickup
 Barva  Black
 Struny  Savarez®

 

O značce Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny. Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milionu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
8 zákaznikov