Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort Earth 70 BR - westernová kytara

Cort Earth 70 BR - westernová kytara

Bežná cena:
219,60 €

Naša cena s DPH:
199,60 €

ksKatalógové číslo:
11652

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

dreadnought westernová kytara * přední deska: smrk masiv * materiál lubů a zad: mahagon * mechanika niklová Die-cast * barva: hnědný lesk

Akustická kytara dreadnought s masivní rezonanční deskou ze smrku Sitka a mahagonovými luby a zády - celá kytara má hnědý lesklý finiš. Earth 70 je hlasitá a dynamická kytara pro velmi široký okruh hráčů. Nejenže je pěkná, ale také skvěle hraje díky výběru kvalitních materiálů. Krk s C prohnutím skvěle padne do ruky a lehkost hraní dotváří příjemný palisandrový hmatník. Stabilní a přesné ladění je zaručeno mechanikou Die-cast.

 

 

Technická specifikace Earth 70 BR

Barva: Brown / hnědá

Tvar: dreadnought

Přední deska (Top): masívní smrk sitka

Tělo: mahagon

Krk: Mahagon, "C" Prohnutí

Hmatník: palisandr

Počet pražců: 20

Nultý pražec: 43 mm, plast

Menzura: 643 mm

Kobylka: palisandr

Mechaniky: Die-cast Niklová s Černými Knoflíky

Struny: D‘Addario USA EXP16 Light

 

O značce Cort:

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny. Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
16 zákaznikov