Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort CM 30 R BK - tranzistorové kombo

Cort CM 30 R BK - tranzistorové kombo


Naša cena s DPH:
158,90 €

ksKatalógové číslo:
11804

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

30W kombo * 3 pásmový ekvalizér * 8palcový reproduktor * reverb * sluchátkový výstup * vstup aux IN a bluetooth konektivita pro přehávání hudby z chytrého zařízení *

30watové tanzistorové kombo pro elektrickou kytaru, které ocení úplní začátečníci i zkušenější hráči. Na cvičení i malé soukromé akce s výkonem 30W si hezky užijete svojí muziku. Dva kanály komba nabízí čistý zvuk a overdrive. Třípásmový ekvalizér má ovladače pro výšky, středy a basy a pro dokreslení atmosféry můžete použít efekt reverbu. Připojit se dá externí přehrávač pomocí 3,5mm jack konektoru a druhým 3,5 jack stereo konektorem můžete vyvést zvuk ven do  

 

CM30R má možnost připojení přes bluetoothdíky tomu můžete streamovat hudbu do komba ze svého chytrého telefonu, tabletu či počítače a současně s přehrávanou hudbou hrát na kytaru. Budete si své cvičení mnohonásobně užívat.

 

Specifikace  
 požadovaný příkon  70W
 výkon  30W R.M.S.
 impedance  8 Ohm
 reproduktor  10"
 rozměry (mm) 380 × 365 × 200
 hmotnost 9Kg


Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
17 zákaznikov