Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cort AF 515 CE OP - elektroakustická kytara

Cort AF 515 CE OP - elektroakustická kytara


Naša cena s DPH:
181,10 €

ksKatalógové číslo:
11805

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

Elektroakustická kytara * Open Pore * Smkrová přední deska * zadní deska a luby mahagon * 

Cort AF 515 CE OP

Dreadnought kytara s výřezem a elektronikou nabízí vestavěnou ladičku a třípásmový ekvalizér. Stavba kytary je řešena praxí osvědčenými materiály - smrková přední deska a mahagonové luby i zadní deska.

 

 elektronika  Cort, CE304 s vestavěným tunerem a 3pásmovým ekvalizérem
 top  smrk
 boky a zadní deska  mahagon
 kobylka  palisandr / merbau
 hmatník  palisandr / merbau
 menzura  648 mm
 počet pražců  20
 barva  natural (přírodní)
 povrchová úprava  matná - Open Pore
 Šířka nultého pražce   43 mm 

 

O firmě Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny.Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například  Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan  Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
6 zákaznikov