Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Casio CTK 3200

Casio CTK 3200

akcia-25%

Naša cena s DPH:
171,90 €

ksKatalógové číslo:
6511

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

NOVINKA! - 61 klávesov * polyfónia 48 hlasov * 400 zvukov * 150 rytmov * reverb * automatický doprovod * 110 demoskladieb * výukový systém * Pitch Bend * LCD displej

Casio CTK 3200 - klávesy s dynamickou klaviatúrou pre každého.

Klávesy s pekným zvukom klavíra a ďalšími 399-mi zvukmi nielen hudobných nástrojov. CTK 3200 využijete pri výuke alebo ako doprovod akejkoľvek piesne. Vyskúšajte si ktorýkoľvek zo 150 pripravených doprovodov - rytmov s automatickou harmóniou, kde jedným prstom definujete znejúci akord. Casio CTK 3200 je zosobnením známeho "za málo peňazí, veľa muziky".


 

 

Casio CTK 3200 Špecifikácia:

61 štandardných klávesov s dynamikou úderu
polyfónia max. 48 hlasov
400 zvukových registrov, 1 predvoľba pre samplované zvuky (alebo 3 pre krátke vzorky)
dĺžka samplingu 1 sec. alebo 0,3 sec.
digitálny reverb (10 hodnôt)
110 demo skladieb
možnosť automatického doprovodu
150 predprogramovaných rytmov
výukový systém s precvičovaním partov oboch rúk
transpoziícia/ladenie, metronóm
LCD displej
koliesko ohýbania tónu
možnosť pripojenia slúchadiel
možnosť pripojenia sustain pedálu
USB konektor pre pripojenie k PC
výstupný výkon 2×2 W
napájanie: 6 x AA batérie alebo adaptér AD E95100 (je súčasťou dodávky)

S klávesmi Casio CTK 3200 nemusíte byť vôbec hudobníkom, aby ste si pripravili peknú pesničku alebo hudbu k akejkoľvek príležitosti.

Pre jednoduché pripojenie k vášmu PC použite USB konektor.


O značke Casio:

Firma Casio bola založená v apríli roku 1946 Tadaoem Kashiem. Jeho prvým produktom bol prekvapivo držiak na cigarety, ktorý sa stal po druhej svetovej vojne v Japonsku veľmi populárnym. Po návšteve Business Show v Ginze v Tokiu sa inžinieri Casia začali venovať vývoji ich vlastnej kalkulačky, ktorá prišla na svet v roku 1954, čím vznikla prvá elektromechanická kalkulačka. Ich hlavnou inováciou bolo použitie desaťtlačidlovej klávesnice, na rozdiel od dovtedy používanými klávesnicami, ktoré mali 9 zvláštnych tlačidiel pre desiatky, tlačidiel pre stovky atď. V osemdesiatych rokoch Casio začalo ťažiť z obrovského nárastu popularity elektronických hudobných nástrojov - hlavne vďaka uvedeniu prvých elektronických klávesov Casiotone 201. Od tej doby sa Casio zaraďuje medzi lídrov v oblasti hudobných nástrojov. Ich klávesy, syntetizátory, digitálne piana aj samplery sú zárukou kvality a spoľahlivosti.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
15 zákaznikov