Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Casio CDPS100BK SET 1SL + obal

Casio CDPS100BK SET 1SL + obal


Naša cena s DPH:
497,60 €

ks

ihneď k odberu 1-2 ks na predajni


Katalógové číslo:
11436


Výhodný set


+ + = 497,60 €

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

akční set * casio CDP S100 + obal + sluchátka SONY

 

Casio CDP S100 je dostupné digitální piano s kladívkovou mechanikou v plném rozsahu 88 kláves. Výhodou je možnost napájení bateriemi. Nechybí ani USB MIDI a samozřejmostí je i propojení s aplikací Chordana Play for Piano. Nástroj má celkem 10 zvukových rejstříků a je vybaven efekty reverb a chorus, které vaší hře dodají prostorový zvuk. Dále nástroj nabídne zabudovaný metronom a možnost transpozice. Piano se napájí buď adaptérem nebo pomocí šesti AA baterií. Součástí balení je rovněž sustain pedál.

Technické specifikace: Casio CDP S100 BK

Klaviatura
88 kláves
kladívková mechanika

Barva
černá

Ozvučení
16 W

Polyfonie
64

Efekty
reverb
chorus

Počet zvuků 
10

Napájení
adaptérem nebo pomocí šesti AA baterií

Vstupy/Výstupy
jack 3,5 mm TRS
sustain Pedal
headphone Jack 3,5 mm TRS
USB to Host
USB Midi

Rozměry
šířka 1322 mm
hloubka: 232 mm
výška: 99 mm

Hmotnost
10,5 kg

Obsah balení
adaptér (AD-A12150LW)
sustain pedál (Casio SP-3)
notový stojan, manuál

O značce Casio
Casio bylo založeno v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem. Překvapivě byl jeho prvním produktem držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se jeho inženýři Casia začali věnovat vývoji jejich vlastní kalkulačky, která spatřila světlo světa v roce 1954, čímž vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy užívaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. Další inovací této kalkulačky bylo použití pouze jednoho displeje oproti třem do té doby obvyklým displejům pro argumenty a pro výsledek. V osmdesátých letech Casio těžilo z obrovského nárustu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio zařazuje mezi leadery v oblasti hudebních nástrojů. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou kvality a spolehlivosti.


 

SONY MDR XD 150


Skvelé hi-fi slúchadlá na počúvanie hudby, filmov, pripojenie ku klávesov alebo do štúdia. Tieto univerzálne slúchadlá sú veľmi príjemné na nosenie a prispôsobia sa akémukoľvek tvaru uší. Navyše majú Sony MDRXD150 skvelý zvuk a kvalitné prevedenie.


Špecifikácia: Sony MDR XD150
 
typ dynamické
prenos káblový
dĺžka kábla 2m
prevedenie obrúčka cez hlavu
rozsah 12-22000 Hz
citlivosť 100dB
konektor jack 3,5


O značke Sony:
Sony je jedna z najväčších spoločností a výrobcom elektroniky na svete s centrálou v Japonskom Tokiu. Ide o predného výrobcu elektroniky, videa, video hier, nástrojov komunikácie a produktov informačných technológií pre konzumný aj profesionálny trh. Ako jedna z vedúcich svetových spotrebiteľských značiek zastáva na trhu jedinečné postavenie. Spoločnosť veľmi dbá na vývoj a výskum, a preto je medzi svojimi zákazníkmi uznávaná aj ako priekopník nových technológií. Jej gigantický rozmer dokumentuje aj to, že po celom svete zamestnáva 170 000 ľudí.
 

Povedený obal pro klávesy. Za málo peněz kvalitně zpracované pouzdro vhodné pro začátečníky i pokročilé s 10 mm vyztužením.

- rozměry: 138 x 30,5 x 14 cm
- hmotnost: 640 g
- vnější kapsa
- 10mm vyztuženíCeny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

testy klávesových
nástrojov nájdeš na:
www.propiano.cz

 

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
25 zákaznikov