Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Casio CDP 230 BK - digitálne piano

Casio CDP 230 BK - digitálne piano

akcia-31%

Naša cena s DPH:
430,80 €

ks

ihneď k odberu 3-6 ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
8624

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

88 kláves * prirodzene vyvážená kladivková mechanika * polyfónia 48 hlasov * 700 zvukových registrov * reverb, chorus, hall * USB a SDHC slot * výukové lekcie * split * layer * arpeggiator * súčasťou balenia je adaptér + sustain pedál

Digitálne stage piano od tradičného výrobcu Casio ponúka bohatú výbavu a kvalitné prevedenie. 88 štandartných kláves s prirodzene vyváženou kladivkovou mechanikou a dynamikou úderu poháňa nový zvukový procesor typu AIF, ktorý dokáže reprodukovať 700 zvukových registrov. Polyfónia je možná až do 48 hlasov. Nechýba tu metronóm, transpozícia ladenia, modulačné koliesko či efekty (chorus, hall, reverb). CDP 230 disponuje slušnou konektivitou, nástroj je možné pripojiť k PC jednoducho pomocou USB, SD alebo SDHC. O ozvučenie sa starajú výkonné stereo reproduktory. Súčasťou balenia je napájací adaptér a pedál Casio SP-3. K nástroju existuje možnosť prikúpiť elegantný nábytkový stojan Casio CS 44 P, ktorý vytvorí spoločne s CDP 230BK elegantnú súčasť vašej domácnosti.

 

Špecifikácia: Casio CDP 230 BK

farba
čierna

klaviatúra
88 štandartných kláves
prirodzene vyvážená kladivková mechanika
dynamika úderu: 3 stupne

zvuk
nový zvukový procesor typu AIF
na báze lineárneho morfingu
polyfónia max. 48 hlasov
700 zvukových registrov

efekty
reverb
chorus
hall

rytmy
200 predprogramovaných
10 predvolieb na užívateľské rytmy

reproduktory
stereo
výkon 2×8W

funkcie
metronóm
transpozícia ladenia
výukové funkcie - precvičovanie partov
modulačné koliesko
podsvietený displej LCD
pamäť na nahrávanie skladieb (až 12.000 nôt)
autoharmonizačná funkcia - 12 typov
arpeggiator 90 typov
vrstvenie zvuku a delenie klaviatúry (LAYER/SPLIT)

konektivita
slot na SD nebo SDHC
USB konektor na PC
Audio IN
Mic IN
konektor na slúchadlá

hmotnosť
11,3 kg

rozmery
1322 x 286 x 129 mm

rozšíriteľnosť
Casio CS 44 - nie je súčasťou balenia!

 

O značke Yamaha
V roku 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje prvé piano, aby sa o desať rokov neskôr stal prvým prezidentom japonskej firmy Nippon Gakki Co., Ltd, z ktorej neskôr vyrástla Yamaha Corporation (k premenovaniu došlo až v roku 1987) - najväčší svetový výrobca hudobných nástrojov. Za viac než sto rokov, počas ktorých vyrába piana a varhany, si vydobyla špičkové meno vďaka excelentnému zvuku týchto nástrojov, ktorým zostáva verných mnoho koncertných majstrov aj nadšencov doma i vo svete. Dychové, strunové, perkusné, ale aj elektronické nástroje Yamaha je možno vidieť na mnohých rockových, popových aj jazzových koncertoch. Celkový prístup spoločnosti k hudbe je zrejmý z faktu, že vyrába nielen hudobné nástroje, ale taktiež hudbu vyučuje a podporuje hudobné aktivity. Nadácia Yamaha Music Foundation bola založená v roku 1966 a od tej doby šíri hudobné aktivity po celom svete, vrátane hudobných škôl.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka

Infolinka zdarma
0800 135 332

Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod

 

obchod@hudobny-dom.sk

 

• s nami ušetríte

• jednoducho objednáte

• doručenie pri nákupe nad 100 € zdarma

• záruka až 5 rokov

• náhľad do našich a dodávateľských skladov

 

facebook

 X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
16 zákaznikov