Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
BOSS FS 5 U - nožní spínač

BOSS FS 5 U - nožní spínač

Bežná cena:
53,60 €

Naša cena s DPH:
51,00 €

ks

dostupnosť na otázku


Katalógové číslo:
12531

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

nožní přepínač * kovové tělo * přepínání polarity

BOSS FS 5 U - je nožní spínač (footswitch) typu nonlatching. To znamená, že efekt, který spínačem ovládáte je aktivní pouze při držení sešlápnutého pedálu. Pedál tedy nemá aretaci. Je vestaven do velice robustního kovového těla a má přepínatelnou polaritu.

X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
12 zákaznikov