Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
ABX ST 230 WH/WWSM bílá - kytara el strat

ABX ST 230 WH/WWSM bílá - kytara el strat

Bežná cena:
119,60 €

Naša cena s DPH:
110,00 €

ksKatalógové číslo:
11694

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

elektrická kytara typu strat * barva bílá * high gloss povrch * bílý pickguard * hmatník javor * 3x single * tremolo

ABX ST 230 SB/WWSM -  Tato elektrická nabízí vynikající poměr cena/užitná hodnota. Při výrobě bylo použito dobré poctivé dřevo. Zaběhlé konstrukční metody umožňují zachování co možná nejnižší ceny. ABX nabízí odpovídající hudební nástroj, který je ideální pro začínající hráče či studenty.

 

specifikace:

krk
javor

hmatník 
javor

vykládání krku
perleťové tečky 

pickguard
bílý

snímače 
3x single

počet pražců 
22

ovládání 
2 x Volume
1 x Tone
5 polohový přepínač

ladící mechanika 
die-cast (odlitá, olejová)

hardware 
chrom

kobylka
tremolo páka

barva
bílá
 

 

O značce ABX:

Elektrické kytary ABX jsou populární jednak díky svému poměru kvalita/cena, ale i díky ucelené nabídce modelových řad i jednotlivých druhů kytar. V modelovém portfoliu ABX se nacházejí kytary klasických designů i moderně laděné nástroje. Pod značkou ABX se vyrábí i baskytary a příslušenství. Díky své ceně a kvalitnímu zpracování jsou kytary ABX vhodné do začátků, ale kvalitu zpracování a dobrý zvuk ocení i pokročilý hráč.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka


X

v Hudobnom dome teraz nakupuje
17 zákaznikov