Hudobný-dom.sk | Hudobné nástroje na dosah ...
Cataluna Classic 040 - klasická kytara 3/4

Cataluna Classic 040 - klasická kytara 3/4

Bežná cena:
102,70 €

Naša cena s DPH:
84,20 €

ks

ihneď k odberu 7 a více ks na predajni v hlavnom sklade


Katalógové číslo:
9016

  • naozaj najlepšie ceny nájdete na prokapelu.cz. Overte si to v cenových porovnávačoch. Väčšinu tovaru dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Preto Vám môžeme dávať tie najlepšie ceny.

  • sme rýchli Vieme, že tovar alebo informácie potrebujete rýchlo a preto sme rýchli. Rovnako tak využívame rýchle prepravy, aby bol tovar čo najskôr u Vás

  • 40 dní na vrátenie tovaru Ak zistíte, že Vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 40-tich dní vrátiť a my Vám zašleme peniaze späť.

  • staňte sa naším VIP zákazníkom Stačí zaregistrovať Vás alebo Vašu kapelu. S registráciou sa stávate VIP zákazníkom a získate VIP výhody v podobe zliav, služieb a bonusov.

  • Podpora Pred nákupom aj Po nákupe Neváhajte a kedykoľvek zavolajte alebo napíšte a spýtajte sa. Či potrebujete informácie o nástrojoch, objednávke, používaní alebo servise – sme pripravení.


Váš názor nás zaujíma

Okomentujte kvalitu prezentácie tohto tovaru.
Napíšte nám, čo by sme mohli vylepšiť v texte alebo pri fotografiách tohto produktu: Tu

klasická kytara značky Cataluna * velikost 3/4 * čistý zvuk *

KytaryCataluna jsou známe pro vynikající poměr ceny a výkonu a velký důraz na kvalitu zvuku. Ani tento model není výjimkou, a proto se tento nástroj řadí mezi první možnosti při výběru kytary pro začínající muzikanty.

 

technická specifikace


materiál
 
přední a zadní desky, luby - lípa
  pražce - mosaz
  kobylka, krk - javor

barva
 vysoký lesk
 přední deska - medová
 zadní deska a lem - lesklá černá

rozměry
 velikost - 3/4
 šířka nultého pražce - 45mm
 menzura - 580 mm

 

Kytara Cataluna Classic 3/4 je ideální volbou pro všechny začínající hráče. Ať už z pohledu kvality zpracování, čistoty zvuku nebo  ceny, těžko tomuto nástroji něco vytknout. Dohmat je měkký a příjemný, zvuk srovnatelný s kytarami daleko vyšších cenových kategorií. Pokud hledáte instrument pro Vašeho začínajícího muzikanta, Cataluna Classic 3/4 se řadí mezi nejžhavější kandidáty.

 

o značce kytaře Cataluna
Kytary Cataluna jsou vyráběny z výběrových dílů a důraz je kladen na hlasitý zvuk a příjemný dohmat. Kytary Cataluna jsou odzkoušeny v muzikantské praxi a v provozu hudebních škol.Ceny v EUR
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

 
maestrovisa
electronmastercard
gp


heureka